Granie na Peronie  - czyli - cykliczna impreza muzyczna na Rogaczu .

ARTYŚCI, KTÓRZY U NAS WYSTĘPOWALI:

         W latach 90 w Chatce odbywały się rokrocznie "Festiwale Piosenki turystycznej i Studenckiej im. Wojtka Belona".  W okresie wakacyjnym słuchaliśmy występujących na scenie znanych i słuchanych dzisiaj twórców poezji śpiewanej i piosenki poetyckiem. Stare Dobre Małżeństwo, Wolna Grupa Bukowina ........ Zobacz tutaj, jak bawiliśmy się w 1995 roku  .

Aktualnie muzyczna tradycja Chatki została reaktywowana, jednak w nieco innej formule. Kwartalnie organizujemy weekendy muzyczne pod brandem "Granie na Peronie" , kiedy to zapraszamy wykonawców, grających w większości pro bono dla Chatki, wykonawców którym bliski jest klimat miejsca i wspierają nasz rozwój jak mogą. Zwykle po części oficjalnej , gramy i śpiewamy wspólnie do czwartej nad ranem albo i dłużej. Po takich imprezach zyski są wykorzystywane na remonty i modernizację Chaty. Dzięki czemu każdy uczestnik i wykonawca dokłada swoją małą cegiełkę do historii tego miejsca.To dzięki wam Chata istnieje i się rozwija.

Tutaj wielkie pokłony i podziękowania dla Tomasza Lewandowskiego, który pomaga w każdej imprezie, uczestniczył czynnie w budowaniu naszego peronu.

         W czerwcu 2018 (22-24.06.2018) w Chatce odbył się pierwszy Muzyczny Weekend Świętojański , za udział w którym wszystkim mocno dziękujemy - odbiorom, wykonawcom i obsłudze technicznej, która była niezastąpiona. Koncerty trwały przez cały weekend - od piątku  aż do niedzielnego poranka.

Postaramy się aby w tym okresie, co roku proponować Wam coś równie urzekającego.

 

Granie na Peronie - Galeria 

  Granie na Peronie chronologicznie:

          Nadchodzące Granie: 

  • Styczeń 2020 - Granie na Peronie
  • Maj 2020 - Granie na Peronie
  • czerwiec  - 2020 Weekend Świętojański

c.d.n ....

Oprócz koncertów organizowanych przez Chatkę, na Peronie odbywają się również inne imprezy muzyczne, wszystkie wydarzenia znajdziesz na naszym FB i w newsach na tej stronie. W okresie jesień/zima, z uwagi na warunki atmosferyczne "Granie na Peronie" przenosi się na świetlicę.

ścianka sponsorów Grania na Peronie

dziękujemy za pomoc, za gadgety dla uczestników, za namioty, hamaki i nagłośnienie

 whamaku.pl  , sklep muzyczny abix  , sklep outdoorowy skalnik.pl , sklep turystyczny tuttu.pl

Chatka na Rogaczu

Zachód słońca na Rogaczu

Nie zapomnij wpaść do nas na kawę  gdy będziesz w pobliżu :)

Usiądź na moment , zbieraj chwile.