Nasze "apartamenty"

Chatka udostępnia ok 40 miejsc noclegowych na wygodnych łóżkach z materacami  Dodatkowo przy Chatce jest przygotowane pole namiotowe na ok 30-40 namiotów oraz hamakowisko.

Chatka na Rogaczu

Chatka na Rogaczu

Widok

rodzinny

Pokój z najlepszym widokiem - prosto na Skrzyczne, Komfortowo mieści do 12 osób (po 2 osoby na materacu). Nie ma  łóżek, po jednej i drugiej stronie są po 3 materace dwuosobowe. Widok jest idealny dla grupy. 

Zdjęcia przestawiają pokój z różnej perspektywy.

 

 

Chatka na Rogaczu

Widok w Chatce na Rogaczu

Opór

grupowy

Pokój mieści się nad kuchnią, parę lat temu został powiększony, odtąd turystom oferuje 18 miejsc wypoczynku nocnego. Znajdują się tutaj  łóżka piętrowe i parterowe, jedno i dwuosobowe. 

K1

indywidualny

K1 to jedo z dwóch mniejszych pomieszczeń. Znajduje się w nim 5 miejsc noclegowych.

1 łóżko piętrowe, 1 dwuosobowe i 1 jednoosobowe.

K2

indywidualny

K2 to drugie z dwóch mniejszych pomieszczeń. Znajdują się w nim 4 wygodne jednoosobowe łóżka bądź 4 ciasne dwuosobowe - wszystko zależy od ułożenia grupy :)

 

Szpakówka

wyjątkowy

Pomieszczenie z materacami, do którego dostajesz się po drabince, wrzucasz plecak i siebie. Szpakówa to miejscówka na poddaszu, 3 korytarze o wysokości ok 1 metra na całej długości po środku (po bokach są spady) . Pomieści ok 10-12 osób, Szpakówa jest udostępniana w wyjątkowych sytuacjach lub na specjalne życzenie turysty.

Kuchnia

Miejsce najcieplejszych spotkań

Zapraszamy do naszej kuchni, tam gdzie znajdziesz zdobycze techniki w postaci lodówki, czajnika bezprzewodowego i kuchenki gazowej jak również cudowny piec kaflowy, który stwarza niecodzienny klimat podczas zimowych kuchennych spotkań - bo przecież w kuchni zawsze jest najfajniej !. Dodatkowo kuchnia jest w pełni wyposażona w garnki, patelnie, sztućce i naczynia czy różne inne tegesy przydatne podczas pichcenia, jak również sól i nie sól oraz różne inne przyprawy

Dodatkowo oferujemy stały dostęp do kawy, herbaty, - nie musisz przywozić ze sobą takich rzeczy - chyba, że bardzo chcesz :) .

Świetlica

gdzie spędzamy wspólnie czas

Nasza świetlica o każdej porze pomieści wszystkich mieszkańców Chatki, wydaje się być z gumy, ale  to pomówienia :).

Wyposażona w stoły, ławy i przepiękny widok z okien, jest miejscem gdzie można wspólnie spędzać przyjemnie czas o każdej porze roku. Zimową porą odbywają się w niej koncerty z cyklu "Granie na Peronie", w lecie można szukać ochłody.

PERON

gdzie gra muzyka i wiszą hamaki

Zbudowany wspólnymi siłami przyjaciół Chatki-  "Peron", jest miejscem koncertów, bujania w hamakach i wspólnego spędzania czasu. Skryjesz się przed mocnym słońcem, deszczem i śniegiem.  Posłuchasz dobrej muzyki podczas koncertów przy sprzyjającej aurze lub po prostu będziesz. 

Pole namiotowe

Rozbij namiot z widokiem na góry

Miejscówka z przepięknym widokiem, która pomieści ok 30 średnich namiotów (albo i więcej). Zlokalizowana z boku chatki, nieopodal jest miejsce wyznaczone na ognisko (trzeba samemu zadbać o paliwo) oraz boisko do siatkówki. 

Goście pola namiotowego, mogą korzystać z kuchni i sanitariatów w Chatce. 

ścianka sponsorów Grania na Peronie

dziękujemy za pomoc, za gadgety dla uczestników, za namioty, hamaki i nagłośnienie

 whamaku.pl  , sklep muzyczny abix  , sklep outdoorowy skalnik.pl , sklep turystyczny tuttu.pl

Chatka na Rogaczu

Zachód słońca na Rogaczu

Nie zapomnij wpaść do nas na kawę  gdy będziesz w pobliżu :)

Usiądź na moment , zbieraj chwile.